HUAWEİ SUN2000-100KTL-M2 100 KW ONGRİD TRİFAZ İNVERTÖR
| İnceleme Yok
Fiyatlarımıza KDV dahildir
Kategoriler: Solar İnverter / On Grid / TriFaz Marka: HUAWEİ Stok Kodu: SUN2000-100KTL-M2
Paylaş :
Giriş/Çıkış Özellikleri
  • Voltaj [V AC] 480
  • Voltaj Aralığı [V DC] 200 V - 1000 V
  • AC Voltaj Aralığı 380 V/ 400 V/ 480 V, 3W+(N)+PE
  • Nominal Güç [W] 100kW
  • Anlık Güç [W] 100kW
  • Frekans Aralığı [Hz] 50 / 60Hz
  • Verimlilik [%] %98,8
  • DC Bağlantı Elemanları Waterproof Connector + OT/DT Terminal
  • Maksimum AC Akımı[A] 160.4A
Koruma Sistemleri
  • Kısa Devre Koruması EVET
  • Topraklama Koruması EVET
Şarj Özellikleri
  • Solar Şarj Tipi (PWM/MPPT) MPPT
  • MPPT Voltaj Aralığı 200 V - 1000 V
  • MPPT Maksimum Giriş Akımı 30A
  • MPPT Maksimum Kısa Devre Akımı 40 A
Fiziksel ve Çevresel Özellikler
  • Boyutlar (DxGxY) [mm] 1,035 x 700 x 365 mm
  • Net Ağırlık [kg] 93 kg
  • Soğutma Sistemi Smart Air Cooling
  • Koruma Sınıfı IP66
  • Çalışma Sıcaklığı [°C] -25°C … +60°C
  • Bağıl Nem [%] %100
Sertifikasyon ve Standartlar
  • Garanti Süresi 5 YIL
SUN2000-100KTL-M2 Üç Faz İnverter
SUN2000-100KTL-M2 modeli, 100 kW nominal güce ve 10 bağımsız MPPT girişine sahip, yüksek verimli ve güvenilir bir üç fazlı inverterdir. %98.8 maksimum verimlilik, IP66 koruma sınıfı ve geniş MPPT çalışma voltaj aralığı ile büyük ölçekli PV kurulumları için mükemmel bir çözümdür.
Teknik Özellikler:
Özellik Değer
Maksimum DC Voltajı 1,100V
MPPT Çalışma Voltajı Aralığı 200V - 1,000V
Başlangıç Voltajı 200V
Nominal AC Gücü 100,000 W
Maksimum AC Gücü 110,000 VA
Nominal AC Voltajı 380V / 400V / 480V
Maksimum Çıkış Akımı 160.4A @ 400V / 133.7A @ 480V
Koruma Sınıfı IP66
Soğutma Yöntemi Akıllı Hava Soğutma
Boyutlar (G*Y*D) 1,035 x 700 x 365 mm