CHİNT POWER CPS SCH350KTL-DO/EU Üç Fazlı Dizi Inverter 350 kW / 12-15 MPPT / 1500 Vdc Sistem
| İnceleme Yok
Fiyatlarımıza KDV dahildir
Kategoriler: Solar İnverter / TriFaz / On Grid Marka: CHİNT POWER Stok Kodu: CPS SCH350KTL-DO/EU
Paylaş :
Giriş/Çıkış Özellikleri
  • Voltaj [V AC] 800V
  • Voltaj Aralığı [V DC] 500-1450V
  • AC Voltaj Aralığı 680 - 880V
  • Nominal Güç [W] 350 kW
  • Anlık Güç [W] 350 kW
  • Frekans Aralığı [Hz] 50 / 60Hz
  • Verimlilik [%] %99,0
  • Maksimum AC Akımı[A] 254A
Şarj Özellikleri
  • Solar Şarj Tipi (PWM/MPPT) MPPT
  • MPPT Voltaj Aralığı 500-1450V
  • MPPT Maksimum Giriş Akımı 40A
  • MPPT Maksimum Kısa Devre Akımı 60A
  • Maksimum Şarj Akımı [A] 40A
Fiziksel ve Çevresel Özellikler
  • Boyutlar (DxGxY) [mm] 975* 810 * 400mm
  • Net Ağırlık [kg] 131kg
  • Soğutma Sistemi Soğutma Fanları
  • Koruma Sınıfı IP66
  • Çalışma Sıcaklığı [°C] -30°C to +60°C
  • Bağıl Nem [%] %0 - 100
  • Haberleşme Arayüzü RS485 (Standard) / PLC / CAN / Ethernet Mechanical
Sertifikasyon ve Standartlar
  • Garanti Süresi 5 YIL
CPS SCH350KTL-DO/EU Üç Faz İnverter
CPS SCH350KTL-DO/EU modeli, 350 kW nominal güce ve 12-15 bağımsız MPPT girişine sahip, yüksek verimli ve güvenilir bir üç fazlı inverterdir. %99 maksimum verimlilik, IP66 koruma sınıfı ve geniş MPPT çalışma voltaj aralığı ile büyük ölçekli PV kurulumları için mükemmel bir çözümdür.
Teknik Özellikler:
Özellik Değer
Maksimum DC Voltajı 1500V
MPPT Çalışma Voltajı Aralığı 500V - 1450V
Başlangıç Voltajı 550V / 500W
Nominal AC Gücü 350,000 W
Maksimum AC Gücü 350,000 VA
Nominal AC Voltajı 800V
Maksimum Çıkış Akımı 254A
Koruma Sınıfı IP66
Soğutma Yöntemi Soğutma Fanları
Boyutlar (G*Y*D) 975 * 810 * 400 mm