CHİNT POWER CPS SCH275KTL-DO/EU Üç Fazlı Dizi Inverter 275kW / 6-12 MPPT / 1500Vdc Sistem
| İnceleme Yok
Fiyatlarımıza KDV dahildir
Kategoriler: Solar İnverter / TriFaz / On Grid Marka: CHİNT POWER Stok Kodu: CPS SCH275KTL-DO/EU
Paylaş :
Giriş/Çıkış Özellikleri
  • Voltaj [V AC] 880Vac
  • Voltaj Aralığı [V DC] 500-1450Vdc
  • AC Voltaj Aralığı 680 - 880Vac
  • Nominal Güç [W] 275kW
  • Anlık Güç [W] 275kW
  • Frekans Aralığı [Hz] 50/60Hz
  • Verimlilik [%] %99,0
  • DC Bağlantı Elemanları MC4 (Maks. 6mm2)
  • Maksimum AC Akımı[A] 198,5A
Koruma Sistemleri
  • Kısa Devre Koruması evet
  • Düşük/Yüksek Voltaj Koruması DC Tip II/AC Tip II
  • Topraklama Koruması evet
Şarj Özellikleri
  • Solar Şarj Tipi (PWM/MPPT) MPPT
  • MPPT Voltaj Aralığı 500-1450Vdc
  • MPPT Maksimum Giriş Akımı 30A
  • MPPT Maksimum Kısa Devre Akımı 50A
  • Maksimum Şarj Akımı [A] 60A
Fiziksel ve Çevresel Özellikler
  • Boyutlar (DxGxY) [mm] 1100 * 680 * 337mm
  • Net Ağırlık [kg] 105kg
  • Soğutma Sistemi Soğutma Fanları
  • Koruma Sınıfı IP66
  • Çalışma Sıcaklığı [°C] -30°C ila +60°C
  • Bağıl Nem [%] %0 - 100
  • Haberleşme Arayüzü PLC / Wi-Fi / RS485 (Standart) & 4G / Ethernet (İsteğe bağlı)
Sertifikasyon ve Standartlar
  • Güvenlik Standartları IEC61000-6,IEC/EN 62109,IEC61727/62116/61683/60068,EN50549,NC RfG,NTS_V2.1
  • Garanti Süresi 10 YIL
CPS SCH275KTL-DO/EU Üç Faz İnverter
CPS SCH275KTL-DO/EU modeli, 275 kW nominal güce ve 6-12 bağımsız MPPT girişine sahip, yüksek verimli ve güvenilir bir üç fazlı inverterdir. %99 maksimum verimlilik, IP66 koruma sınıfı ve geniş MPPT çalışma voltaj aralığı ile büyük ölçekli PV kurulumları için mükemmel bir çözümdür.
Teknik Özellikler:
Özellik Değer
Maksimum DC Voltajı 1500V
MPPT Çalışma Voltajı Aralığı 500V - 1450V
Başlangıç Voltajı 550V
Nominal AC Gücü 275,000 W
Maksimum AC Gücü 275,000 VA
Nominal AC Voltajı 800V
Maksimum Çıkış Akımı 198.5A
Koruma Sınıfı IP66
Soğutma Yöntemi Soğutma Fanları
Boyutlar (G*Y*D) 1100 * 680 * 337 mm