Kategoriler: TriFaz / Solar İnverter / On Grid Marka: CHİNT POWER Stok Kodu: CPS SCA 125K-T-EU
Paylaş :
Giriş/Çıkış Özellikleri
  • Voltaj [V AC] 400V
  • Voltaj Aralığı [V DC] 200 - 950Vdc
  • AC Voltaj Aralığı 380/400V
  • Nominal Güç [W] 125kW
  • Anlık Güç [W] 125kW
  • Frekans Aralığı [Hz] 50 / 60Hz
  • Verimlilik [%] %98,10
  • DC Bağlantı Elemanları MC4 (Maks. 6mm2)
  • Maksimum AC Akımı[A] 190A
Koruma Sistemleri
  • Aşırı Yük Koruması evet
  • Kısa Devre Koruması evet
  • Düşük/Yüksek Voltaj Koruması DC Tip II/AC Tip II
  • Topraklama Koruması evet
Şarj Özellikleri
  • Solar Şarj Tipi (PWM/MPPT) MPPT
  • MPPT Voltaj Aralığı 200 - 950Vdc
  • MPPT Maksimum Giriş Akımı 30A
  • MPPT Maksimum Kısa Devre Akımı 45A
  • Maksimum Şarj Akımı [A] 30A
Fiziksel ve Çevresel Özellikler
  • Boyutlar (DxGxY) [mm] 1050 * 660 * 340mm
  • Net Ağırlık [kg] 90kg
  • Soğutma Sistemi Soğutma Fanları
  • Koruma Sınıfı IP66
  • Çalışma Sıcaklığı [°C] -30°C to +60°C
  • Bağıl Nem [%] %0 - 100
  • Haberleşme Arayüzü RS485/Wi-Fi (Standart) ve Ethernet/4G (İsteğe bağlı)
Sertifikasyon ve Standartlar
  • Garanti Süresi 5 YIL
SCA125K-T-EU Üç Faz İnverter
SCA125K-T-EU modeli, 125 kW nominal güce ve 12 bağımsız MPPT girişine sahip, yüksek verimli ve güvenilir bir üç fazlı inverterdir. %98,5 maksimum verimlilik, IP66 koruma sınıfı ve geniş MPPT çalışma voltaj aralığı ile büyük ölçekli PV kurulumları için mükemmel bir çözümdür.
Teknik Özellikler:
Özellik Değer
Maksimum DC Voltajı 1100V
MPPT Çalışma Voltajı Aralığı 200V - 950V
Başlangıç Voltajı 300V
Nominal AC Gücü 125,000 W
Maksimum AC Gücü 125,000 VA
Nominal AC Voltajı 380V / 400V
Maksimum Çıkış Akımı 190A
Koruma Sınıfı IP66
Soğutma Yöntemi Soğutma Fanları
Boyutlar (G*Y*D) 1050 * 660 * 340 mm