CHİNT POWER ECH18K-TH-EU 18KW TİFAZ HİBRİT İNVERTER
| İnceleme Yok
Fiyatlarımıza KDV dahildir
Kategoriler: Solar İnverter / Hibrit / TriFaz Marka: CHİNT POWER Stok Kodu: CHİNT 18KW TRİFAZ HİBRİT
Paylaş :
Giriş/Çıkış Özellikleri
  • Voltaj Aralığı [V DC] 160-100V
  • AC Voltaj Aralığı 3W / N / PE; 220 / 380 3W / N / PE; 230 / 400 3W / N / PE; 240 / 415
  • Nominal Güç [W] 18000
  • Anlık Güç [W] 19,8kw
  • Frekans Aralığı [Hz] 50-60
  • Verimlilik [%] 98,3
Şarj Özellikleri
  • Solar Şarj Tipi (PWM/MPPT) MPPT
  • MPPT Voltaj Aralığı 160-1000
  • MPPT Maksimum Giriş Akımı 16A
  • MPPT Maksimum Kısa Devre Akımı 24A
  • Maksimum Şarj Akımı [A] 50A
  • Batarya Voltajı [V DC] 160-600V
Fiziksel ve Çevresel Özellikler
  • Boyutlar (DxGxY) [mm] ~580/500/250mm
  • Net Ağırlık [kg] 37
  • Soğutma Sistemi Zorlamalı Hava Soğutma
  • Koruma Sınıfı IP66
  • Çalışma Sıcaklığı [°C] -25oC-60oC
  • Bağıl Nem [%] %0-100
  • Haberleşme Arayüzü RS485, CAN, WIFI/4G (Opsiyonel)
Sertifikasyon ve Standartlar
  • Güvenlik Standartları IEC62109-1&2 IEC61000
CPS ECH18K-TH-EU 18KW Hibrit İnverter
CPS ECH18K-TH-EU 18KW Hibrit Trifaz İnverter
Öne Çıkan Özellikler
  • %98.3 maksimum verimlilik, %97.7 Euro verim
  • 20kW/18kW şarj-deşarj kapasitesi
  • Geniş voltaj aralığı ve yüksek PV uyumu (28kW)
  • IP66 koruma sınıfı ile zorlu çevre koşullarına uygun
  • LED ekran ve mobil uygulama ile anlık izleme
Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
ModelECH18K-TH-EU
Nominal Güç18.0 kVA
Maksimum Güç19.8 kVA
Maks. Verimlilik%98.30
Euro Verimlilik%97.70
Boyutlar~580 × 500 × 250 mm
Ağırlık~37 kg
PV Giriş
Nominal Giriş Gerilimi600 V
Maksimum Giriş Gerilimi1100 V
Maksimum PV Giriş Gücü28.0 kW
MPPT Sayısı4
Başına Maks. Akım / Kısa Devre Akımı16A / 24A
Gerilim Aralığı160 – 1000 V
Batarya
Batarya TipiLityum-İyon
Gerilim Aralığı160 - 600 V
Maks. Şarj / Deşarj Akımı50 A / 50 A
Maks. Şarj / Deşarj Gücü20 kW / 18 kW
Çıkış / Şebeke
Çıkış Gerilimi220/380V – 230/400V – 240/415V
Frekans50/60 Hz
Güç Faktörü>0.99 (±0.8 ayarlanabilir)
Toplam Harmonik Bozunma<2 %